سه تا level داره:
۱. بفهمی و باور کنی همه مسأله های دنیا در واقع یه مسأله واحده،
۲. اون صورت مسأله اصلی رو درک کنی،
۳. راه حل رو پیدا کنی.
اشتباه نکن! level اول به اندازه دو تای بعدی سخته و شايد یجورایی از همه مهم تر.

~.~.~.~.~.~

دلم می خواد دستمو دراز کنم، شونه هاتو بگیرم و بکشمت بیرون! اما مشکل اینه که نمی دونم بعدش کجا بذارمت وقتی خودم بین زمین و هوا معلقم.
یا رب مددی!

/ 8 نظر / 10 بازدید
احسان خازنی

:)‌ به نظر من تمام مساله های دنيا حل شده هستند. در حقيقت اول جوا بوده بعد براش سوال ساختن. ضمنا اين قضيه مساله و معما نيست. بيشتر شبيه يه رازه که بايد ديد و آموخت. حل کردنی نيست :)

SA

مشترک مورد نظر...But no worries pal!:)

atid

دلم می خواد دستمو دراز کنم، شونه هاتو بگیرم و بکشمت بیرون! اما مشکل اینه که نمی دونم بعدش کجا بذارمت وقتی خودم بین زمین و هوا معلقم. شدیداً درکِـــــــــــــــــــــــــت میکنم!

Zamyad

قسمت باحالش زمانبندی اون مراحله که چقدر طول بکشه از کدوم به کدوم برسی! بعضی ها هم که خلاص! چون به مرحله ۱ هم نمی رسن و از دور مسابقه خارج ميشن و به رسم يادبود يک لوح سنگی تو قبرستان بهشون تقديم ميشه:)

Armatil

يه مَثَل قديمیِ شرقی هست که می‌گه همه‌چی هفت مرحله داره؛ البته لزومی نداره اين مَثَل در جاهای ديگه مثل کانگورستان هم رواج داشته باشه!‌ ;)

RahiL

يه چيز ديگه هم هست که مستقل از مکان همه جا به شدت به چشم می خوره.. از کثرت به وحدت!!

atid

مِــی ده ز خُم وحدتم / کز این دویی در محنتم! تو همین مایه ها؟

Armatil

آها! انگار تا قبل از مرحله‌ي ششم يا هفتم هست که کثرت و وحدت هست {يعني وجود داره!‌ ;) }.بعدش که ديگه شونه‌هات نيست، شونه هم نيست، هيچ‌چيز نيست. حتي اين هم نيست که هيچ‌چيز نباشه !‌ يه همچين چيزايي مي‌گن!‌ D: