فلیپ-فلاپ

با سلام و عرض تهیت به پیشگاه خودِ خودِ خودش!

اول آنکه ما شعف‌مند و عشقول‌ناکیم از حضور در محضر همهء دوستان کامنت‌گذار و غیر‌کامنت گذار و جشن تولد شرکت‌-کن و شرکت-نکن و ایمیل-زن و ایمیل-نزن و تلفن-کن و تلفن-نکن و اسکرپ-گذار و اسکرپ-نذار  و ... که من رو عمیقاً دچار احساسات پروانه‌ای آنهم از نوع صورتی و بعضاً قرمز، فرمودند از بس که ذوق نمودیم. مخلص کلام آنکه روی ماه همگیتان را از راه دور و چه بسا از نزدیک مذین می‌فرماییم به ماچ و موچ! تولد همهء خودتون هم مبارک!

دوم آنکه این بچه قطعاً پیش از تولد سال دیگه‌ش آپدیت می‌کرد. منتهای مراتب در روزهای اخیر دچار یک نوع رخوت حاصل از خدا-می‌داند-چه شده بود. احساساست و احوالات زیادی پیش می‌آمد که بتوان در اینجا ثبت کرد ولی بواسطه رخوت فوق‌الذکر، تا می‌‌آمدیم به خودمان بجنبیم و آنها را بدل به حرف و حدیث کنیم، می‌دیدیم آن احساسات و احوالات چارنعل در حال تاختن هستند. بدیهی ست به دلیل همان رخوت معقول نبود بدویم دنبال حس و حال از کمان گریخته.

آخر آنکه این هم-آفیسی ما (نه خیر آن خوش تیپ مکوئین آمریکایی را نمی‌گویم که بخدا قسم همین شماها روابط حسنه ما را چشم زدید و طرف روانهء مملکتش شد قبل از آنکه ... استغفرا.. حالا گیریم که یک متر و نیم اختلاف قد داشتیم! خوب که چی؟ حالا بگذریم.. این یکی دوستمان ژاپنی ست) دارای یک عدد گیاه مصنوعی بسیار ناز می‌باشد که ما بسیار حسودیمان می‌آید. آنقدر این گیاه ناز است که بعضی وقتها دلمان می‌خواهد دور از چشم صاحبش برگهایش را گاز بگیریم. باور کنید گاز از روی حسودی نیست از روی دوست‌داشتن است! اسمش فلیپ-فلاپ است. عکس‌ش را می گذارم ببینید ولی اگر گازتان نیامد یا به خاطر این است که عکسش به نازی خودش نیست یا احتمالاً شما محبتتان را با گاز نشان نمی دهید!

پ.ن. این تصویر بالا البته عکس خواهر دو قلویش است که از روی اینترنت پیدا کردم. خودش گلدان سبز چمنی دارد. بروید توی لینک بالا ببینید چطور برگهای خوشگلش را تکان تکان می‌دهد!

/ 12 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
maryam

salaam, man un vasatiaro daram, kheili mahe, khabet mikone. http://www.youtube.com/watch?v=NRmYKmqzEME&feature=related

maryam

http://tinkerville.cutthatout.com/hidamari/ dar edameh[بغل]

عتید

این رفیق ما تو پکن هم یه دونه از اینا جلوی ماشینش داشت. اون یه گل آفتابگردونم روش رویانیده بودن. جات خالی کلی فیلم گرفتم یواشکی ازش :)))

پژواک

سلام... آره منم تو کانگورولیام. بریزبن. شما کجایین؟

پژواک

الان دیدم از سال 81 مینویسین. من از شهریور 82 شروع کردم ... میبینم که اهل دسته بندی آدما هم هستین... [نیشخند] منم یه زمانی هر چند مطلب یه باد ملت رو دسته بندی میکردم دیدم به بعضیا برمیخوره دیگه نکردم.

تینوش

می بینم از وقتی پایتخت نشین شدی به قلم عهد دقیانوس می نویسی[عینک].مردم آپدیت میشن.دوست ما پسرفت میکنه[قلب][ماچ].حالا اون خوش تیپ مکوئین آمریکایی کی بوده که ما خبر نداشتیم؟یک مترو نیم اختلاف قدم داشتین؟؟؟؟؟؟؟؟[تعجب]

تینوش

واییییییییییییییییییییییییییییییی. خاک بر سرم. به خدا من وبلاگ فاطی باز کردم. فکر کردم این و فاطی نوشته[قهقهه][قهقهه]. غیرتی شدم.واقعا ببخشید[خجالت].وبلاگتون اشتباهی گرفتم[ماچ]

RahiL

[قهقهه][قهقهه][قهقهه]

الهام

دختر جان! رفتی اونجا عاشق فلیپ فلاپ شدی؟؟ مگه اونجا هم قحط الرجال شده؟

مهندیس

مستدعی است یا سرکار علیه در نحوه ابراز محبت خود تجدید نظر فرمایید یا در حستان نسبت به بنده کمترین... وگرنه تصور بفرمایید پس از بازگشت و زیارت سرکار ناغافل Yak محبت قلنبه از شما متصاعد گردد.... درمورد اثرات حاصله ما چه به مادر بچه ها عرض کنیم؟ در ضمن Everybody بدانند ما ارادت داریم به این سرکار محترم، کسی چپ نگاهش کند رژیم گیاهخواری کنار گذاشته لقمه اش می نماییم خواه امریکن باشد خواه جاپونی خواه وغیره ... [شوخی]